Referencje

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Jarosa świadczy usługi prawnicze na najwyższym poziomie. Dotychczasowa współpraca Kancelarii z Fundacją przebiegała zawsze sprawnie, terminowo i profesjonalnie. Doskonała znajomość tła prawnego i funkcjonowania polskiego trzeciego sektora, czynią z Kancelarii idealnego partnera dla wszelkich organizacji pozarządowych, działających non profit, oraz not for profit.

Z przyjemnością udzielamy rekomendacji Panu Radcy Piotrowi Jarosowi, kierującemu Kancelarią.

Zofia Czorniej,

wiceprezes zarządu fundacji

Rekomendujemy Kancelarię Radcy Prawnego Piotra Jarosa, jako podmiot świadczący profesjonalne usługi prawne m.in. dla organizacji pozarządowych. Pana Radcę cechuje indywidualne i pełne zrozumienia podejście do powierzonych kwestii, ekspercka i szeroka wiedza, rzetelność i terminowość.

Zdecydowanie wyróżniamy tę Kancelarię na tle innych również za pieczołowitą dbałość o interes klienta, najwyższe standardy obsługi i polecamy do współpracy, nie tylko w zakresie kwestii NGO.

Aleksandra Żórawska,

wiceprezes zarządu fundacji

Pomorska Inicjatywa Kresowa

Z przyjemnością polecamy Kancelarię Radcy Prawnego Piotra Jarosa do współpracy wszystkim podmiotom prawnym i osobom fizycznych ceniącym rzetelną wiedzę, profesjonalizm, fachowość i wysoką kulturę obsługi klienta.

Kancelaria zapewniła nam pełen wachlarz usług w istotnym dla nas zakresie, a niewiele jest w Polsce podmiotów prawnych specjalizujących się w sektorze pozarządowym. Byliśmy więc miło zaskoczeni najwyższym poziomem wiedzy w tym zakresie.

Pan Radca podszedł do naszych kwestii kompleksowo, przygotował i wdrożył optymalne rozwiązania, a współpraca przebiegła bardzo sprawnie i w bardzo miłej atmosferze.

Z pewnością przy ewentualnej dalszej konieczności skorzystania z pomocy prawnej, skierujemy się ponownie tylko do Pana Radcy Piotra Jarosa.

Maria Nadolska-Kuczys,

przewodnicząca rady nadzorczej

W ramach współpracy z Instytutem, r. pr. Piotr Jaros świadczy stałą obsługę prawną ogólnopolskiego Programu Certyfikat NGO. Mecenas przygotowywał między innymi: regulamin programu, regulamin prac rady ekspertów, politykę prywatności programu oraz inne umowy i dokumenty wewnętrzne związane z programem. Nasza współpraca pogłębiła się wraz z rozwojem Programu i przyjęciem Piotra do grona jego ekspertów. Możemy liczyć na jego pomoc w różnych sytuacjach, szczególnie tych wymagających szybkich działań.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy, charakteryzującej się terminowością, profesjonalizmem i świetnym kontaktem.

Aleksandra Żórawska

dyrektor Instytutu Promocji Trzeciego Sektora

Piotr Jaros, w ramach swojej kancelarii 4NGO, zapewnia nam obsługę prawną wielu projektów związanych z wolontariatem, w tym tych o charakterze międzynarodowym.

Przygotowywał kompleksowe rozwiązania: regulaminów uczestnictwa, umów wolontariackich, przenoszenia praw autorskich czy międzynarodowych umów z naszymi partnerami. Za każdym razem możemy liczyć na szybkie przygotowanie dokumentów i pomoc w ich wdrożeniu.

Alina Prochasek

Wiceprezes Zarządu